طرح استادباما چیست

بنیاد آموزش مجازی ایرانیان:

از سال ۱۳۸۵ تا کنون در صنعت آموزش چه در حوزه مجازی و چه فیزیکی فعالیت مستمر دارد و هم اکنون جزو برند های تائیر گذار در حوزه آموزش های مجازی می باشد و نقش به سزایی دارد و بسیاری ما را با نام مخفف باما یا ایباما خطاب می کنند.

ایباما با شعار روشن کنید و بیاموزید:

هم اکنون با بیش از ۲۰ هزار مخاطب دوره های آموزشی و بیش از ۱۴۰۰ محتوای آموزش مجازی از سهم بزرگی در صنعت آموزش برخوردار است و اولین بار در کشور سال ۱۳۸۳ با تولید محصول دانش بنیان LMS هوشمند برای دو سال از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان یک شرکت دانش بنیان تایید صلاحیت شد.

طرح استاد باما:
با وجود آنکه بنیاد خود منابع غنی آموزشی را پس از سالها فعالیت در اختیار دارد، تماس های بسیار زیادی از سوی اساتید و پژوهشگران در سطح کشور دریافت می نماید که تمایل دارند محتوای آموزشی تولید و به دست علاقه مندان برسانند و سهمی نیز از این بازار بزرگ برای خود رقم بزنند لذا ایباما بر آن شد تا بستری را فراهم آورد تا تولید کنندگان محتوای آموزشی را با خود شریک نماید و به عنوان یک شتاب دهنده و حامی با تعیین سود بالا برای تولید کنندگان ایشان را تحت یک بستر معتبر و با سابقه متمرکز نماید.
 
همکاری آموزشی
درصد کمیسیون شما از قیمت اصلی بدون کسر هزینه ها پنجاه درصد است:

ما در این وب سایت سیاست باز قیمت، مدرس و نوع فایل را دنبال می کنیم. علاوه بر اینکه هزینه های بسیار زیاد نگهداری فایل ها در فضای مجازی را متقبل می شویم بین ۲۰ تا ۳۰ درصد درآمد را جهت تبلیغات مصرف می کنیم، (فقط تخفیف های مناسبتی قیمت کل را برای هر دو طرف کاهش میدهد) در نتیجه جریان درآمد این وب سایت در اصل برای اساتید محترم می باشد.

مزایای تدریس در ایباما
در صورتیکه محتوای شما ویدئو آموزشی باشد و یا در سایر روش های ارائه آموزشی یک درسنامه کامل باشد:

از مزایای بیشماری تحت بستر ایباما بهره مند خواهید شد علاوه بر همه اینها بنیاد آموزش مجازی ایرانیان یک برند شناخته شده در ایران و سایر کشور های جهان است و شما می توانید با پرداخت هزینه جزئی هم معرفی نامه تدریس و هم کارت عضویت اساتید در یافت نمایید که علی الخصوص برای مهاجرت از امتیاز بالایی برخوردار است و یک رزومه حرفه ای تدریس برای شما می باشد.

تدریس با هر مدرک تحصیلی
طرح استاد باما امکان تدریس برای همه:

در بسیاری از سایت ها مشاهده میکنیم که تدریس یا ارائه فایل فقط برای مقاطع فوق لیسانس یا دکترا به بالا مقدور است! پس سالها تجربه که یک تکنیسین دارد و می توانید به راحتی از آن فیلم تهیه کند و در اختیار عموم مردم قرار بدهد چه می شود؟! ایباما سطح آموزش را ممیزی مینماید و برای همه این خط درآمد زایی را ایجاد می کند، دانش مرز ندارد و مدیریت دانش محدودیت نمی شناسد.

امکان فروش هر نوغ فایل آموزشی
امکان فروش هر نوع فایل در طرح استاد باما:

ایباما فقط به ویدئو آموزشی که خودتان تهیه کرده باشید محدود نمی شود.

اگر دانشجو هستید با اساتید خود هماهنگ و تایید مکتوب بگیرید و از کلاس فیلم تهیه کنید، تدوین کنید و بارگذاری کنید، یا حتی جزوه استاد را بگیرید یا ایشان را راهنمایی کنید که خود استاد جزوه اش را در این سایت بارگذاری کنید. 

اگر مؤلف یا مترجم کتاب هستید می توانید نیخه دیجیتال کتاب خود را به صورت PDF یا کتاب خود خوان در این سایت به فروش بگذارید.

اگر مترجم هستید می توانید فایل های آموزشی صوتی، تصویری و سایر موارد را ترجمه و صداگذاری کنید و به نام خود به فروش بگذارید.

شما حتی میتوانید اگر صدای خوبی دارید، در این وب سایت صداپیشگی کنید و فایل صوتی کتابهایی را که میخوانید ضبط و در این سایت به فروش بگذارید.

 

هرگز کسب درآمد و گسترش فرهنگ آموزش و یادگیری به این سادگی نبوده است!

قوانین آموزشی
همکاری در فروش فایل