قوانین و مقررات فروشندگان

قوانین آموزشی

هر نوع محتوایی که شما تهیه میکنید می بایست قوانینی را رعایت نماید تا در نتیجه هم مجوز انتشار آنها را به ما بدهید و همچنین از کپی رایت ما بهره مند گردد تا اگر جایی غیر مجاز یا رایگان برای دانلود منتشر شد دایره حقوقی هلدینگ توسعه دهندگان بتواند پیگیری نماید. قوانین ساده هستند، در هر نوع فایلی که شما تهیه می کنید متون و لوگو هایی را باید به کار ببندید یا جملاتی را استفاده کنید که در طول تهیه محتوا بکار بسته شود.

محتوای متنی و کتاب های دیجیتال متنی:

فایل ها جهت ارائه به بنیاد می بایست استاندارد آموزشی داشته باشد:

۱- فهرست – مقدمه – فهرست – فصل های تفکیک شده – چکیده و خلاصه.

۲- در صورتیکه محتوا را خوتان تایپ نموده اید ویراستاری شده باشد، با فونت Bnazanin و سایز فونت ۱۲ تا ۱۴ نگارش شود و غلط املایی یا نگارشی نداشته باشد.

۳- در صفحه اصلی سایت نرم افزارهایی معرفی شده است برای ساخت ebook و کتاب های ورق زن میتوانید از آنها نیز در تهیه فایل های آموزشی خود استفاده نمایید.

۴- سعی داریم در وبلاگ سایت نحوه تولید کتاب های آموزشی و محتوای آموزشی را برای تهیه محتوای آموزشی حرفه ای منتشر کنیم، مطالعه فایل های آموزشی به شدت توصیه می شود.

۵- فرم روکشی طراحی شده که در تولید کتاب های PDF می بایست این فرم را ضمیمه نمایید و همچنین لوگوها و واتر مارک هایی برای شما در همین صفحه برای دانلود گذاشته شده که می توانید به راحتی از آنها استفاده نمایید.

محتوای صوتی و فیلم آموزشی:

صوت و ویدئوها می بایست استانداردهای زیر را داشته باشد:

۱- فایل های صوتی با کیفیت ۱۲۸ ضبط گردند. کیفیت کمتر باعث عدم مقبولیت بین مخاطبین و کیفیت بیشتر باعث افزایش حجم بی مورد فایل شما میشود.

۲- صداگذاری را تا جای ممکن بدون لحجه و بدون نویز و سر و صدای محیطی انجام دهید، تا جای ممکن ادبیا آموزشی را به کار ببندید و از محاوره ای بودن گفتار جلوگیری کنید البته همواره سعی کنید گفتار شما روان و قابل فهم باشد.

۳- در بین گفتار متون خود در ۳ مرحله (شروع-اواسط و پایان) حتما از جملات: این آموزش جهت ارائه در بنیاد آموزش مجازی و الکترونیکی هلدینگ بین المللی توسعه دهندگان تهیه و تنظیم گردیده است، استفاده نمایید.

۴- در زمان ضبط یک تصویر بک گراند در همین پست ضمیمه شده که می بایست آن را برای تصویر زمینه دسکتاپ رایانه خود استفاده نمایید.

۵- در زمان کپچر اسکرین یا در تدوین فیلم آموزشی ای که به صورت ویدئویی ضبط شده لوگو بنیاد که در همین متن برای دانلود گذاشته شده را در جایی مناسب در یکی از گوشه های کادر فیلم آموزشی خود استفاده نمایید.

۶- فیلم های آموزشی با کیفت x256 – 720 خروجی گرفته شوند.

۷- به طور کلی تا جای ممکن حجم فایل های ارسالی بهینه در جهت کم شدن حجم فایل باشد.

قرارداد های فی مابین:

۱- یک قرار داد دیجیتال برای تهیه کنندگان ارسال می گردد که علاوه بر اجازه فروش حق مالکیت معنوی آثار را برای ناشر محفوظ میدارد و مؤلف اجازه نخواهد داشت آموزش را عینا در سامانه دیگری به فروش بگذارد، اگر این قانون وضع نمی گردید ما نمی توانستیم حق کپی رایت آثار را محفوظ بداریم و فایل ها بدون کنترل در فضای مجازی پخش می گردید، این یک قانون برد برد است.

۲- جهت ثبت آثار در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اخذ مجوز نشر دیجیتال به نام صاحب اثر (که شما هستید)، تیپ فرم ها و قرار دادهایی آماده وجود دارد که می بایست آنها را تکمیل و برای واحد انتشارات دیجیتال بنیاد ارسال نمایید.

۳- همچنین تهیه کننده مسئول است رعایت کپی رایت سایر مؤلفان و تهیه کنندگان را حفظ نماید و موردی را منتشر نکند که شخص دیگری در رابطه با آن مدعی باشد.

قوانین پیشنهادی قیمت گذاری:

قوانین قیمت گذاری سایت ما باز هستند گچه اگر قیمت هایی غیر منطقی انتخاب نمایید حق تغییر آنها برای ایباما محفظ است، اما همواره قیمت های خود را منطقی درج نمایید، توجه کنید که سود شما در تعداد بالای فروش با قیمت رقابتی است، شما قرار نیست یکبار بفروشید لذا به مرور زمان امید است سود خوبی برای شما داشته باشد. ذیل این بند برای شما پیشنهاد قیمت گذاری منطقی درج گردیده است که با توجه به کیفیت، خاص بودن یا تخصصی بودن محتوای خود میتوانید از این شیوه ها کمک بگیرید.

۱- به ازاء هر صفحه جزوه یا مقاله آموزشی گردآوری و تهیه و تنظیم شده ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومان.

۲- به ازاء هر صفحه جزوه یا مقاله تألیف شده ۲۰۰ تا ۵۰۰ تومان.

۳- به ازاء هر دقیقه صدای ضبط شده برای تهیه کتاب های صوتی: ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان.

۴- به ازاء هر ساعت فیلم آموزشی کپچر اسکرین شده یا فیلم برداری شده ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ هزار تومان.

۵- به ازاء کتاب های دیجیتال تهیه شده از روی کتاب های فیزیکی ای که صاحب اثر آنها هستید: ۴۰ تا ۷۰ درصد قیمت پشت جلد کتاب فیزیکی مربوطه در بازار.

قوانین ارسال فایل ها برای ما:

۱- همواره سعی نمایید فایل ها در پایین حجم ممکن برای ما ارسال گردد.

۲- فایل خود را به صورت .zip برای ما ارسال نمایید.

۳- قوانین ارسال فایل را در صفحه افزودن محصول جدید که به صورت کامل شرح داده شده است را رعایت نمایید.

همکاری در فروش فایل