همکار در فروش شوید

این وب سایت تحت مدیریت بزرگترین بستر ارائه خدمات آموزشی و دانشگاهی کشور به نام بنیاد آموزش مجازی ایرانیان مدیریت و اداره میشود. اگر:

  • دارای وب سایت اینترنتی هستید.
  • دارای وبلاگ هستید؟
  • دارای شبکه اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام پربازدید هستید؟
  • فالوورهای زیادی در تلگرام یا سایر گروه های اینترنتی دارید؟
  • علاقه مند به کسب درآمد آسان هستید و میتوانید از طریق روش های مختلف تبلیغاتی هزینه کنید؟
  • هرگونه ابزار تبلیغاتی ای در اختیار دارید؟

به ما بپیوندید – از طریق منوهای عضویت در سایت عضو شوید و بعد از ورود گزینه همکاری در فروش را کلیک نمایید تا اکانت شما به همکار فروش ارتقاء یابد.

منو همکاری در فروش

کل فرآیند عضویت و ارتقاء اکانت با چند کلیک ساده و کمتر از چند ثانیه برای شما فعال می گردد – پس از آن منو همکاری در فروش در منوهای مدیریتی و داشبورد ناحیه کاربری شما اضافه می گردد و از آنجا میتوانید به داشبود اختصاصی همکاری در فروش دستری پیدا کنید – عالی نیست! یک ناجیه کاربری اختصاصی با امکانات بی نظیر مدیریتی ویژه شما:

لینک همکاری در فروش را همانطور که در تصویر فوق مشاهده می نمایید برداشته و در هرکجا که تبلیغات می کنید این لینک را برای ارجاع ثبت کنید – به همین راحتی – تا ۶ ماه بعد اگر بازدید کننده هایی که شما ارجاع داده باشید در سایت اولین خرید خود را انجام دهند = زیر مجموعه شما قرار می گیرد و کمیسیون خود را دریافت می کنید.

از آن به بعد این کار بر زیر مجموعه شماست و هر موقع خریدی داشته باشد کمیسیون شما برایتان منظور می گردد!

آمار دقیق

به طور باورنکردنی ای همه چیز در اختیار شماست، آمار کامل ورودی ها – خریدهایشان – تعداد بازدید ها – تعداد خرید ها – مبالغ پرداختی و همه و همه را در یکجا ببینید.

 

هم اکنون از طریق منو عضویت در سایت عضو شوید و درآمد خود را آغاز نمایید.